Contusió HGH a l'estómac després de les injeccions d'hormones de creixement humà

Contusió d’HGH a l’estómac després de les injeccions d’hormones de creixement humà - Solució

Causes de contusió després de la injecció d’HGH?

Dues principals causes de contusió després de la injecció de HGH:

A) es tracta d’una inserció errònia massa profunda d’una agulla a sota de la pell.

Solució: proveu d’injectar l’agulla a les capes superiors de la pell, no profundes

Contusió HGH a l'estómac després de les injeccions d'hormones de creixement humà

B) els capil·lars estan situats a prop vostre, els capil·lars de diferents persones es troben a diferents profunditats de la pell, propers o profunds

 

es mantenen les cantonades, es danyen els capil·lars i es produeix una microalimentació a la pell i com a conseqüència de l’hematoma

solució, intenteu injectar-vos en un altre lloc de la pell, com l’espatlla, l’abdomen, etc.

 

 

 

 



Aquests materials del lloc es poden copiar a altres llocs de la nostra xarxa "HGH Tailàndia", però basats en els nostres drets d'autor
Article anterior On puc comprar agulles per injeccions d’HGH? Quina mida d’agulles de HGH necessiteu per a la injecció?
Article següent Temps d’injecció HGH, recomanacions dosificació de Genotropin IU

Deixa un comentari

Els comentaris han d’ésser aprovats abans d’aparèixer

* Els camps obligatoris